Komentáře

1 Lady Lenna Lady Lenna | Web | 16. června 2017 v 19:10 | Reagovat

Tak takhle jsem se dlouho nepobavila :D  :D debilita postav mě taky štvala, líbil se mi nápad, ale přišlo mi to debilně udělaný. Hannah a Clay mi jako herci byli sympatičtí, ale jako postavy... Clay mi připadal jako neohrabaný blbec a Hannah, která se hroutila, že s ní Clay nezůstal (když ho několikrát poslala do prdele), já nevím, co čekala třeba, že jí celá škola hromadně bude odrazovat od sebevraždy? Řekne, že nic nechce, ale myslí si, že ten Porter nebo jak se jmenoval za ní poběží z tý kanceláře :D :D že je asi jasnovidec, nebo jak. A Clay mu to přijde říct jako největší spravedlivý, i když ji přece "zabil" tím, že odešel když to po něm chtěla :D

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 18. června 2017 v 16:09 | Reagovat

Jooo! Přesně! Podobnej článek už mám chvilku v hlavě, protože mě ten seriál taky strašně naštval. Hannah je totálně pitomá ****, která místo toho, aby se třeba Clayovi svěřila s tím, že Jessicu znásilnili, tutlá si to v sobě a nakonec sama sebe udepresí až k smrti, aniž by komukoli cokoli řekla - a ještě řeší takový krávoviny, jako že jí někdo pochválí zadek.

3 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 19. června 2017 v 14:04 | Reagovat

Ha, další důvod, proč se na to dívat nebudu. Pět chválu vážně slyším jen od tumblr puberťaček, jinak nic moc. Asi bych na všechno v tomhle seriálu byla alergická už v první vteřině :D
A ta tvoje příhoda mi připomněla mou osmou třídu, kdy se se mnou náhle bez jakéhokoli vysvětlení přestala bavit kamarádka, která byla mou nejlepší kamarádkou od školky, a táhla to se dvěma holkama, které jsem od šestky, kdy jsme přestoupily na "jejich" školu, taky považovala za kamarádky. Nějak záhadně se se mnou nebavily, šuškaly si, teatrálně odcházely z místnosti, když jsem tam vešla já. Netušila jsem proč. Po nějaké době to stejně náhle přešlo a já z nich už nikdy nevyrazila, proč to bylo, ale... nějak mě taky nenapadlo se zhroutit. Trávila jsem čas s někým jiným. Dobře, už to nebyli přátelé, s kterými jsem se vídala denodenně osm let, ale svět nějak nekončil. S hysterkama se ale nějak moc soucítit nedá :D

4 naoki-keiko naoki-keiko | Web | Sobota v 12:32 | Reagovat

Já jsem to asi sledovala z důvodu, že jsem nikdy ve svém náctiletém životě žádný americký teen seriál nesledovala. No a když jsem s tím začala, rozhodla jsem se to dokoukat. Musím říct, že jsem pořád náctiletá káča a taky jsem si u toho chvílemi připadala jako by mi bylo třicet.

Hannah byla kráva, ale mě asi bavilo sledovat, jak se rozhodla díky své omezenosti kurvit život dalším lidem.

To co se Hannah dělo, si myslím, jsou věci, které ti akorát znepříjemňují život a které tě deptají.
"Dojímalo mě" její fňukání , jak je strašně "osamocená", když se tam kolem ní, v každé epizodě motali nejméně tři lidi (například Tony, Clay) jo a měla přeci nejlepší kamarádku Kat- ta se po prvním díle poděla nevím kam. To jako odstěhování znamená konec kamarádství nebo jak?

Jo jo, ty feministický vsuvky mě taky bavily. Například dvanáctá epizoda. To jako Hannah neměla v hlavě žádný alarm zvaný intuice?

No bylo by toho ještě hodně. Myslím, že stará si připadat nemusíš, protože většině herců bylo zhruba tolik co tobě a ztvárnili o čtyři, o pět let mladší děcka.

Csfd ani nekomentuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.